אסתטיקת הפנים

אסתטיקת הפנים

כחלק בלתי נפרד מהחשיבות שנותן לאסתטיקה הרחיב ד"ר ולדמן את מגוון הטיפולים במרפאתו, למד מהמומחים בתחום אודותם, וצבר ניסיון רב באסתטיקת הפנים במהלך 30 השנים האחרונות. הידע והנסיון, בשילוב הכשרון האומנותי יוצרים שילוב מנצח אשר מאפשר לד"ר ולדמן להבין לעומק את ההרמוניה של הפנים. על ידי כך יכול להתאים טיפול באופן אישי על פי צורך ורצונות הפציינט. בפגישת הייעוץ יסביר ד"ר ולדמן כיצד ניתן לשפר את מראה הפנים, ואיך כל איבר משתלב יחד למראה כללי יפה וצעיר ככל הניתן.
"חשוב לי מאוד שבסוף התהליך המטופלים ייראו טבעי, עם פרופורציות פנים הנכונות להם. אני נמנע מהזרקות אשר בעיניי חורגות מפרופורציות הטבעיות של חלקי הפנים" מעיד ד"ר ולדמן.

החומרים המשמשים אותנו ברפואה האסתטית:

בוטוקס, מטופלת במרפאה של דר סטיבן ולדמן

בוטוקס-

בוטוקס היינו רעלן המופק מחיידק בוטוליניום טוקסין. החומר מחליש או משתק את שרירי ההבעה בין הגבות, במצח ובצידי העיניים ובכך מונע קמטים. הזרקת בוטוקס אינה ממלאת קמטים אלא מחלישה שריר שהכיווץ שלו גורם להופעת הקמט. שימוש בבוטוקס מומלץ מעל גיל 30. יש לחזק את השפעת החומר פעם ב4 חודשים בשנתיים הראשונות, ולאחריהם כל 6 חודשים. לבני 60 ומעלה מומלץ להוסיף חומר מילוי.

חומצה היאלורנית

חומצה היאלורונית-

חומצה היאלורונית, אשר נמצאת באופן טבעי בגופנו הינה polysaccharide (שרשרת מולקולות סוכרים).
החומצה סופחת לעצמה מים וממלאת את החלל הבין-תאי של הרקמות בגופנו, ובכך שומרת על גמישות, רכות ונפח העור.
כחלק מתהליך ההזדקנות נוצרת ירידה בייצור הטבעי של מרכיבי הנפח והלחות, ביניהם חומצה היאלורונית וקולגן. כתוצאה מכך, מופיעים קמטים באותם מקומות שבהם העור נראה בעבר צעיר וזוהר.
בעזרת הזרקת החומצה הטבעית אנו מחזירים לאזורים אלו את הנפח והלחות הטבעיים של הגוף. חומצה הילארונית הינה המילוי המומלץ ביותר בעולם. החומר אינו אלרגני, לא גורם לגושים תת עוריים ומתפוגג לאחר כשנה.

השימושים המכילים חומצה היאלורונית:

מילוי קמטים

חומצה היאלורונית משמשת למילוי קמטים בכל אזורי הפנים, ובמיוחד באזורים אשר נפוצים בהם קמטי גיל כמו הקפלים סביב האף והשפתיים, הקמטים בין הגבות, וקמטי הבעה נוספים.

השבת לחות העור

חומצה היאלורונית עוזרת להחיות מחדש את העור תוך שיפור המרקם והאלסטיות שלו. לטיפול יש השפעות משמעותיות על מיצוק והחלקת עור הפנים, הצוואר, המחשוף, וגב כפות הידיים. החומצה ממריצה ייצור של חלבון הקולגן ובכך מעלה את ריכוזו בעור. כאשר מזריקים מילוי מסוג זה באזור מסויים צריך עם השנים פחות ופחות מילוי באותו אזור, לכן עדיף שלא להשתמש בחומרי מילוי קבועים כמו סיליקון, אשר מלווה בסיכונים רבים.

עיצוב ופיסול

באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית ניתן לעצב מחדש את מתאר הפנים. טיפול זה מצריך בניית תוכנית טיפול מדויקת מותאמת אישית. מטרת התוכנית היא ליצור מראה צעיר הרמוני וסימטרי. תוצאה המושגת על ידי שימוש מדויק במגוון ריכוזים של חומצה היאלורונית. כחלק מהטיפול ניתן יהיה להדגיש עצמות לחיים, לעבות שפתיים, להדגיש סנטר ולעצב מחדש את האף.
שיטת vampire דר סטיבן ולדמן

שיטת VAMPIRE -

שיטת הערפד בשנים האחרונות הכנסנו למרפאה את שיטת ה PRF- שיטה בה אנו לוקחים דם מהמטופל ממש כמו בבדיקת דם, ובתהליך צנטריפוגלי מבודדים את את הפיברין והטסיות בדם והופכים אותם לג'ל בעל ריכוז גבוה של פקטורי גדילה ריפוי והחלמה. הג'ל הייחודי עוזר ליצור את ההקרשה הראשונית שמזרזת את תהליך ההחלמה. בטיפולים דנטליים הג'ל עוזר בהפחתת כאבים, מניעת זיהומים וסיוע בבניית עצם חדשה בגוף. בטיפולים אסתטיים הג'ל ניחן ביכולות ריפוי העור, מניעת תהליכי הזדקנות, מניעת התקרחות והשבת מראה בריא.