טיפולים דנטלים

ציפויי חרסינה לחיוך מושלם

ציפויי חרסינה (למינייט) הינו טיפול הכולל הדבקת עלי חרסינה דקיקים על גבי השיניים הטבעיות ההופכים לחלק אחיד ובלתי נפרד מהם. הציפוי יוצר שיניים סימטריות בצבע טבעי ונקי, וחיוך הוליוודי. ציפוי החרסינה מחזיק לאורך זמן רב, עמיד, יציב ולא מאבד מאיכותו או מצבעו. הטיפול לא רק יעניק מראה חדש וזוהר לשיניכם אלא גם יעניק שכבת הגנה נוספת. הטיפול הינו קצר מאד, ללא כאבים ועם תוצאות מדהימות המשדרגות את צבע וצורת השיניים באופן קבוע ומעניק מראה טבעי ואסתטי.

שתלים דנטליים

כירורגית שתלים - הינו תהליך בו מחליפים את השורשים הטבעיים של השיניים בשורשי טיטניום. דבר זה נותן פתרון לשיניים חסרות או שיניים במצב המצריך עקירה. שתלים נותנים אלטרנטיבה מצוינת לתותבות או גשרים ארוכים ונותנים פתרון לשיניים חסרות כשאין סיבה לגעת בשיניים הטבעיות הסמוכות. התהליך של הכירורגיה תלוי בסוג השתל ומצב העצם של הלסת. יש חשיבות רבה שהשתל יעבור אינטגרציה עם העצם, ובנוסף שעובי בריא של חניכיים יתהווה סביב השתל. לכן נעדיף לרוב לתת לטיפול את הזמן הדרוש לתהליך הביולוגי ולא למהר. לפני ביצוע שתלים אנו מבצעים בדיקה יסודית של כלל הפה, השיניים, החניכיים, עוברים על ההיסטוריה הרפואית של הפציינט ומוודאים התאמה לטיפול.

ניתוחי חניכיים

חניכיים מהוות מסגרת לשיניים ולוקחות חלק חשוב באסתטיקת החיוך. חשוב לשמור על החניכיים ולטפל בהן היטב. לעיתים מתפתחות דלקות חניכיים מסוגים שונים אשר יכולות להתבטא בנסיגת חניכיים או שינוי צבע. חניכיים לא בריאות, בנוסף לפגם האסטתי, יכולות לגרום לבעיות רפואיות נוספות ולפגוע גם בשיניים הבריאות. במידה והנכם חשים בכאבים באזור החניכיים, שינוי בצבע, או רואים כי צוואר השן נחשף, מומלץ לפנות בהקדם לבדיקה. ד"ר ולדמן מבצע במשך שנים את כלל סוגי ניתוחי החניכיים ומגיע בכל טיפול לתוצאות המקסימליות על מנת להביא לפציינט את החיוך האסתטי והבריא ביותר.

טיפולי שורש

טיפול שורש הינו טיפול נפוץ. הסיבה לביצוע טיפול שורש היא כאשר שן נפגעה עקב חור או שבר כלשהו ונוצר זיהום בחלק הפנימי של השן המכיל עצבים וכלי דם. במהלך הטיפול הרופא מנקה את השן הפגועה מבפנים ומוציא את העצב מהשורש. לאחר הניקוי הרופא ממלא את שורש השן בחומר סתימה מיוחד אשר מונע הצטברות חיידקים. את שאר השן ממלאים בחומר סתימה ויוצרים מעטפת שן אסתטית. רופא מיומן ידע להימנע מסיבוכים אפשריים כגול פגיעה לא רצונית בעצב הראשי.

הלבנת שיניים

אין צורך להסביר מהו תהליך הלבנת שיניים, כיום התחום מוכר ומדובר ביותר. אך חשוב לדעת איזה סוג הלבנה הינו בריא לשיניים ומה יכול לגרום לנזק בלתי הפיך. אף אחד לא רוצה לנסות להלבין שיניים ובעקבות כך לגרום לפגיעה אשר תחייב טיפולים מקיפים יקרים. הלבנת שיניים במרפאתנו מבוצעת ע"י סד מותאם אישית. בסד מורחים באופן עצמאי חומר המשלב מי חמצן, שמים את הסד על השיניים למשך זמן מסויים וחוזרים על הפעולה כל יום למשך כשבועיים. התהליך האיטי יחסית מחמצן באופן נקודתי את השכבה החיצונית של השן בלי לפגוע בה, וכך לאחר תקופה זו השיניים נותרות לבנות ובריאות.